Apie

Trumpai…

Statybų versle esame jau daugiau nei 20 metų. Nuolat ieškodami ir stengdamiesi pasiūlyti savo klientams geriausius, ir kokybiškiausius produktus rinkoje, jau daug metų Lietuvoje esame oficialūs atstovai ir partneriai net kelių medžio-betono blokelių gamintojų.

Naujienos

Visai neseniai Lietuvos rinkai pristatėme ir šiuo metu itin didelio susidomėjimo sulaukusiais betonines grindų dangas. Savo savybėmis ir pritaikymo galimybėmis ypatingai plačiai panaudojamos dangos išsiskiria savo tvirtumu, produktyviu naudojimu, gražiais bei lygiais paviršiais (RAL spalvos, marmuras, stiklas ir kt.), tinkamumu gamybinėms ir gyvenamosioms patalpoms.

Taip pat pristatome naujo formato ir aukštos kokybės austrų gamintojo ISO SPAN medžio-betono blokelius. Išskirtinių savybių, gabaritų ir tvarumo medžiagos jau pasiekiamos bet kurioje Lietuvos vietoje per itin trumpą laiką, o asortimento gausa gali būti pritaikyta kiekvienam projektui pagal individualius poreikius.

Dirbame visoje Lietuvoje

Statybų rangos paslaugas siūlome visoje Lietuvoje ir ne tik. Savo klientams visuomet tiekiame tik aukštos klasės gaminius bei paslaugas. Per daugely metų didžiuojamės atliktais darbais ir džiaugiamės turėdami gerų rekomendacijų.

Medžio-betono sistemos