Privalumai

  • Sluoksnio storis vos nuo 15mm
  • Platus pritaikymas
  • Nekintantis storis (tūris)
  • Galima pradėti eksplotuoti po 3h
  • Šlifavimas – poliravimas galimas po 2-3 dienų
  • RAL spalvų paletės galimybės
  • Galimi įvairiausi dizaino sprendimai panaudojant akmenukus, stiklą, metalo intarpus ir t.t.
  • Tinkama drėgnoms patalpoms (garažai, vonios, virtuvės ir pan.)
  • Ilgas nekintamo naudojimo laikas – min. 10 metų

Panaudojimas

Ši serija betoninių dangų yra pati universaliausia ir naudojamos kaip galutinis – viršutinis grindų sluoksnis tiek naujuose objektuose, tiek restauruojant ant senų paviršių. Dėl savo ypatingo atsparumo trinčiai, chemijai ir pan., tai yra idealus sprendimas didelių mechaninių spaudimų reikalaujančiose vietose (garažai, prekybos salės, sandėliai, parduotuvės, ofisai, biurai ir t.t.).

Kad ir kur būtų panaudotą ši grindų danga puikiai derės ir išsiskirs savo estetine išvaizda, tvirtumu bei patikimumu.

MFC Final 410

MFC Final 410 galutinis grindų sluoksnis, naudojamas vidutinio ir didelio atsparumo zonose. Sluoksnio sotris 4 – 15mm yra liejamas vienu kartu (be papildomų jungimų). Puikiausiai tinkama gamybinėse patalpose įrengiant naujas arba restauruojant senas grindų dangas. Taip pat naudojama išlyginti grindų dangos pagrindus, itin didelės trinties zonose – prekybos salės, garažai, sandėliai ir t.t.

MFC Final 420

MFC Final 420 mišinys pagrindui, naudojamas lieti vienu sluoksniu nuo 5 – 30mm storio. Daugiausi naudojamas tvarkant betoninių grindų dangų pažeidimus, stambiam lyginamajam sluoksniui padengti ir sutvirtinti prieš naudojant MFC Final 410 – 413 ar kitas dangas > 2 mm storio.

MFC Final 430

MFC Final 430 viršutinių sluoksnių mišiniai, skirti itin didelių apkrovų turinčioms atlaikyti patalpų grindims. Sluoksnio storis 5 – 15mm yra liejamas vienu kartu (be papildomų jungimų). Puikiausiai tinkama itin intensyvaus naudojimo gamybinėse bei pramoninėse patalpose įrengiant naujas arba restauruojant senas grindų dangas.

MFC Final 440

MFC Final 440 pagrindo sluoksnis, liejamas vienu kartu iš karto. Storis 5 – 30mm. Labiausiai tinkama panaudoti senoms ir pažeistoms betoninėms grindims tvarkyti, o taip pat ir grubiam išlyginimui prieš dedant viršutinus grindų dangos sluoksnius.

Registracija konsultacijai