Panaudojimas

Savaime išsilyginantys sluoksniai plačiai naudojami norint turėti idealiai lygų ir tvirtą paviršių, kaip pagrindą numatytai viršutinei grindų dangai (betonas, epoksidinės grindys, parketas, kilimai ir t.t.)

Gali būti naudojama tiek naujiems objektams įrengti, tiek senoms grindims (betonas, keramika, medis) restauruoti. Galime pasiūlyti produktus skirtus individualiems namams, šildomoms grindims ar pramoniniams – gamybiniams objektams.

MFC Level 304

MFC Level 304 yra liejamas 1-5mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas paviršių išlyginimui ir smulkiems betoninių pagrindų pažeidimams ar nelygumams šalinti. Skirtas gyvenamosioms patalpoms įrengti.

MFC Level 305

MFC Level 305 yra liejamas 5-30mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas paviršių išlyginimui ir smulkiems betoninių pagrindų pažeidimams ar nelygumams šalinti. Skirtas gyvenamosioms patalpoms įrengti.

MFC Level 310

MFC Level 310 yra liejamas 5-50mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas paviršių išlyginimui ir smulkiems betoninių pagrindų pažeidimams ar nelygumams šalinti prieš dedant MFC Level 320 savaime išsilyginantį sluoksnį arba kitą dangą gyvenamąsias patalpas įrengiant.

MFC Level 320

MFC Level 320 yra liejamas 2-30mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas paviršių išlyginimui ir smulkiems betoninių pagrindų pažeidimams šalinti. Naudojamas kaip pagrindas pirminei dangai dėti gyvanamuosiuose patalpose. Taip pat gali būti naudojamas ir kaip pagrindinis grindų dangos paviršius nedidelėms apkrovoms.

MFC Level 330

MFC Level 330 yra liejamas 2-30mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas nedideliems betoninių dangų paviršių trūkumams taisyti , greitai džiūstantis. Skirtas gyvenamosioms patalpoms.

MFC Level 330 FLEX

MFC Level 330 FLEX yra liejamas 1-4mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Itin tinkamas atnaujinant ir tvarkant pažeistus, įskilusius ar kitaip nusidėvėjusius betoninius, bituminius ar medinius paviršius . Dėka ypatingai gero sukibimo, gali būti naudojamas įvairios paskirties pramoninėms patalpoms.

MFC Level 340

MFC Level 340 yra liejamas 5-50mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Daugiausia naudojamas išlyginant betoninius pagrindus, medines grindis, akmens ar keramines masės plytelių paviršius,taip pat ir kaip savaime prisitaikantis išlyginamsis sluoksnis gyvenamosioms patalpoms.

MFC Level 350

MFC Level 350 yra liejamas 2-30mm storio sluoksniais visą plotą iš karto. Daugiausia naudojamas išlyginant betoninius pagrindus, medines grindis, akmens ar keramines masės plytelių paviršius, taip pat ir kaip savaime prisitaikantis išlyginamsis sluoksnis gyvenamosioms patalpoms su šildomomis grindimis.

Registracija konsultacijai