Privalumai

  • Sluoksnio storis vos nuo 8mm
  • Platus pritaikymas
  • Nekintantis storis (tūris)
  • Galima pradėti eksplotuoti po 3h
  • Šlifavimas – poliravimas galimas po 2-3 dienų
  • RAL spalvų paletės galimybės
  • Galimi įvairiausi dizaino sprendimai panaudojant akmenukus, stiklą, metalo intarpus ir t.t.
  • Tinkama drėgnoms patalpoms (garažai, vonios, virtuvės ir pan.)
  • Ilgas nekintamo naudojimo laikas – min. 10 metų

Panaudojimas

Terrazzo – tai dekoratyvinės betoninės grindų dangos, kurios yra plačiai naudojamos įvairios paskirties patalpose – gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, pramoninėse patalpose ir kitur, kur norima turėti patrauklias, tvirtas ir išsiskiriančias grindis. Šio tipo dangos pasižymi savo pritapimu įvairiuose interjero projektuose, bei tvirtų ir ilgaamžiu naudojimu. Įvairiausios spalvų ir medžiagų panaudojimo galimybės leidžia įtikti ir išrankiausiems interjero specialistams.

Terrazzo grindys gali būti liejamos ant pačių įvairiausių paviršių, kaip, kad – senos betoninės grindų dangos, naujų objektų pagrindai, nudūlėję ar kitaip pažeisti betoniniai paviršiai, seni dažai, keramika, plytelės ir pan., visa tai gali būti be vargo padengta nauju, moderniu ir patvariu paviršiumi – terrazzo

Kiekvienam naujam užsakymui, mes individualiai parenkame ir pagaminame grindų dangos mišinį, kuris atitiktų esamą situaciją ir būtų pritaikytas tolimesniam dangos naudojimui. Ar tai būtų savaime išsilyginantys MFC Micro Terrazzo sluoksniai ar MFC Terrazzo CP mišiniai su įvarių spalvų bei medžiagų frakcijų panaudojimo galimybėmis – pritaikysim ir pasiūlysim ypatingą terrazzo grindų dangą ne tik gamybinėse patalpose, bet ir Jūsų biure ar namuose.

MFC Micro Terrazzo

MFC Micro Terrazzo – savaime išsilyginantys, itin griet stingstantys mišiniai, pagaminti panaudojant cementą, specialius priedus ir, norimos tekstūros papildomas medžaigas. Šie puikūs grindų mišiniai yra sukurti norint pabrėžti patalpų interjero estetinį vaizdą, kuris geriausiai pasimato dangas nušlifavus bei nupoliravus. MFC Micro Terrazzo yra skirta vaikščiojimo dangosm lieti – pvz.: mokyklos, parduotuvės, gyvenamieji namai, biurai ir pan. Sluoksnio storis 8 – 30mm.

MFC Terrazzo CP

MFC Terrazzo CP – specialus, gritai stingstantis mišinys, pagamintas cemento pagrindu su specialiai priedais. Sukurtas ir naudojamas, kaip rišamoji medžiaga terrazzo grindų dangos mišiniams gaminiti. Liejama sluoksnio storiais nuo 15 – 40mm, kur pridai (skaldytos medžaigos) negali būti didesni nei 3 – 27mm.

MFC Micro Terrazzo

MFC Micro Terrazzo – naudojamas patalpose, kur norima turėti ypatingą estetinį grindų dangos vaizdą. Pritaikyta naudoti lengvo judėjimo zonose – mokyklos, gyvenamosios patalpos, biurai, parduotuvės ir pan. Puikiai tinka kaip paskutinis sluoksnis, lieti ant senų bei naujų grindų pagrindų.

MFC Terrazzo CP

MFC Terrazzo CP yra naudojamas kaip rišamasis sluoksnis terrazzo grindų dangoms įrengit. Po dangos liejimo yra taikoma šlifavimo ir poliravimo apdaila.

Registracija konsultacijai